Näitused

Hea kontserdimaja külastaja!

Olete oodatud Eesti Maalikunstnike Liidu liikmete näituse „100 päeva“ avamisele, mis toimub Jõhvi kontserdimajas 03. oktoobril kell 16.00.

Näitusel on Eesti Maalikunstnike Liidu liikmete kõige värskemad teosed maalituna 100 päeva raadiuses väljendamaks hetkeseisu eesti kunstis. Näituse kuraatorid on Mauri Kross ja Lauri Sillak.

Näitus jääb avatuks 31. oktoobrini.


 Oluline info kunstisõbrale!

Küllap on meie maja külalised märganud, et Jõhvi kontserdimaja seinu ehivad näitused, mis toovad Ida-Virumaale erinevate kunstnike töid nii lähedalt kui ka kaugelt. Kes on need kunstnikud ja millest räägivad nende tööd? Kõige paremini oskavad seda maailma lahti seletada autorid ise ning pea iga autoriga on võimalik kohtuda näituse avamisel.


Kui soovid, et info näituste ja nendega seonduvate sündmuste kohta jõuaks Sinu postkasti, anna oma soovist meile teada aadressil: urmi.puve@concert.eeNäituste korraldamine

Jõhvi kontserdimajas on võimalik aasta läbi näituseid korraldada. Selleks pakume kahel korrusel avarat ja valgusküllast fuajeepinda.

Jõhvi kontserdimajas eksponeeritavad näitused pakuvad huvi nii seminarides osalejaile kui ka kontserdikülastajatele. Oleme alati huvitatud inspireerivatest, omanäolistest väljapanekutest, sh eesti noorte kunstnike tööde vaatajateni toomisest.

Näituste eksponeerimiseks Jõhvi kontserdimajas on järgmised võimalused:
Salva saali stanged 10m, 7m
II korruse stanged (parempoolne fuajee) 10m
II korruse stanged (vasakpoolne fuajee) 10m
II korruse klaasist 2 vitriini 3,7 x 2 / 1,2 x 2
III korruse stanged (vasakpoolne) 1,5m; 5m
III korruse stanged (parempoolne) 4m; 5m

Alates 1. septembrist 2011 maksab näituse eksponeerimine Jõhvi kontserdimajas 38,35 eurot kuus.
Alates 1. jaanuarist 2017 maksab näituse eksponeerimine Jõhvi kontserdimajas 50 eurot kuus.

  

Lisaks Jõhvi kontserdimaja fuajeepinnale on näitust võimalik eksponeerida ka Jõhvi Linnagaleriis, mis asub Jõhvi kontserdimaja kohviku "Noot" kõrval. Rohkem infot Jõhvi Linnagalerii kohta leiad siit.

 

Täpsem info:
Urmi Püve
Jõhvi kontserdimaja sekretär
33 42009, +372 53492525
urmi.puve@concert.ee