Koolikontsert 2017/18

(infovoldiku vaatamiseks ning allalaadimiseks palun klikkige kaanepildil)

Austatud muusikaõpetajad ja huvijuhid!

Meil on heameel, et Eesti Kontsert koostöös koolidega, st teiega, armsad õpetajad, jätkab koolikontsertide traditsiooni. Eelmisel hooajal toimus 388 erineva kavaga koolikontserti. Sel hooajal pakume teile 36 eripalgelist ja huvitavat kava, klassikast rahvamuusikani, nii uusi noori muusikuid kui ka juba Eestis teada tuntud esinejaid, kes ootavad põnevusega kohtumisi lastega, soovides pakkuda koolipäeva üht meeleolukat muusikatundi.

Kontserdid toimuvad tööpäeviti, nende kestus on 45 minutit (üks koolitund). Reeglina anname kolm kontserti päevas. Palume kohapealsetel korraldajatel oma piirkonna koolides võimalusel eelnevalt konsulteerida kontserditellimuste osas ning edastada tellimus koos (3 kontserti). See kiirendab oluliselt tellimuse täitmist.

Eesti Kontsert katab kõik transpordiga seotud kulutused ning garanteerib esinejatele esinemistasud. Olenevalt esinejate arvust ja tehnilistest vajadustest on kontserdid erineva hinnaga. Kontserdi hinna leiate iga programmi tutvustuse lõpust (kõik hinnad sisaldavad käibemaksu). Kontsertide eest saab tasuda ülekandega meie poolt väljastatud arve alusel.

Iga kontserdi puhul palume kontaktisikut, kes vastutab kontserdi kohapealse korraldamise ning muusikute vastuvõtu eest. Õnnestunud kontserdi tarvis soovitame lapsi kontserdiks ette valmistada (esinejate tutvustus, mis muusikaga on tegu, kontserdi kuulamise
etikett jms).

Tellimused palume edastada telefoni või e-posti teel võimalusel kaks kuud enne soovitud kontserti (tellimuse kolmele kontserdile saame täita lühema etteteatamisega). Teeme kõik endast oleneva, et kontsert toimuks teile võimalikult sobival ajal.

Kuna teie arvamus on meile oluline, palume võimalusel anda kontsertide kohta tagasisidet. Nii teaksime paremini teie soove ja saaksime edaspidi neid kavade koostamisel arvestada.
Jätkuvalt meeldivat koostööd soovides
Ülle Lehtmäe

Eesti Kontserdi koolikontsertide produtsent-toimetaja
Kontsertide tellimine: Ülle Lehtmäe 737 7546, 513 9427, 501 2926
ylle.lehtmae@concert.ee